Вже 30 липня Фестиваль «З країни в Україну» прямує до Станиці Луганської!

Дата: 27.07.2021 17:27

«З країни в Україну» – це масштабний культурно-просвітницький фестиваль, започаткований у 2014 році, щоби допомогти місцевим громадам на Сході України наповнювати свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу. Наразі Фестиваль відбувається у маленьких та великих містах всієї України????????

Фестиваль мандрує містами та привозить до них частинки української традиційної та сучасної культури, а також знання та вміння із різних куточків нашої Батьківщини.

Вже 30 липня Фестиваль «З країни в Україну» прямує до Станиці Луганської!

????Площа Палацу культури з 15:00 - 22:00.

Цього року програма Фестивалю розміститься на 6 локаціях:

???? ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПРОСТІР, де буде фотовиставка, інфографіка про владу, контент про Фестиваль на великих екранах та прем'єра кліпів спецпроєкту «Натхнення Сходу».

???? УКРАЇНА СУЧАСНА, де розмістяться мобільна виставка від Музею науки, проєкт Science teens platform та PocketCityAR.

???? УКРАЇНА ТРАДИЦІЙНА – майстер-класи народних ремесел та лекції від Українського інституту національної пам'яті.

???? УКРАЇНА ЗМІСТОВНА презентує майданчики «Фотонапрям», «Кінонапрям» та «Відкрита бібліотека».

???? УКРАЇНА АКТИВНА – включає майданчики «Молодь та спорт», «Охорона здоров’я» та «Містечко громадських організацій».

???? Команди місцевих організаторів підготують власні оригінальні ЛОКАЦІЇ для свого міста.

????Ввечері на вас чекає акустичний концерт українських виконавців.

Не пропусти Фестиваль змін у твоєму місті!