Крок у майбутнє - громада починає розвиток альтернативних джерел енергії!

Дата: 27.07.2021 08:19

Громадська організація «Станично-Луганський Центр Соціально-Культурного Розвитку «Велика Родина» розпочинає реалізацію проєкту «Можливості сонця для розвитку культури»

Проєкт направлено на розвиток альтернативних джерел енергії та їхню популяризацію серед мешканців та комунальних підприємств Станично-Луганської громади.

Фото без описуУ В межах проєкту задля популяризації, розвитку зеленої енергетики в Станично-Луганській Громаді,   та зменшення витрат Палацу культури і мистецтв» на електроенергію, буде встановлено сонячну електростанцію потужністю 5 кВт, для мешканців громади, організовано заходи з популяризації зеленої енергетики, інформування населення щодо відмінностей, переваг та принципів розміщення сонячних електростанцій та практичний тренінг на тему «Особливості монтування та встановлення сонячних електростанцій».

За подальшою діяльністю виконання проєкту слідкуйте на сайті http://www.velikarodina.com.ua/

та на фейсбук – сторінці ГО «Станично-Луганський Центр Соціально-Культурного Розвитку «ВЕЛИКА РОДИНА»

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс

Проєкт ГО «Станично-Луганський Центр Соціально-Культурного Розвитку «Велика Родина» реалізується за організаційної підтримки ГО «Взаємодія - Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії, Швеції.