Відновлення та розбудова миру продовжується

Дата: 28.07.2021 14:31

27.07.2021 відбувся візіт Європейської делегації на чолі з керівником Програми ООН «Відновлення та розбудова миру» Віктором Мунтяном щодо створення Центру надання адміністративних послуг у Станиці Луганської.

В рамках Програми ООН «Відновлення та розбудова миру» та Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади», що фінансується Європейським Союзом, проводяться роботи по капітальному ремонту адміністративної будівлі за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Центральна, 52, де заплановано створити Центр надання адміністративних та соціальних послуг.

27 липня 2021 року керівництво селищної військово-цивільної адміністрації зустрілось з представниками Європейської делегації на чолі з керівником Програми ООН «Відновлення та розбудова миру» Віктором Мунтяном щодо питання співпраці в розвитку селищної територіальної громади. В ході зустрічі представники делегації ознайомились з ходом робіт по створенню Центру надання адміністративних послуг.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису