3 вересня 2021 року в залі засідань Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації відбулись святкові заходи з нагоди Дня підприємця

Дата: 03.09.2021 15:47

3 вересня 2021 року в залі засідань військово-цивільної адміністрації відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня підприємця.

Традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійснені економічних реформ в Україні. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

«Підприємництво активно заявляє про себе у різних сферах нашого життя, до нього залучаються з кожним роком дедалі більше енергійних та ініціативних людей, які роблять значний внесок у соціально-економічний розвиток Станично-Луганської селищної територіальної громади, створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами. Саме Ви, підприємці, активно розвиваєте приватний сектор економіки, реалізуєте нові бізнес-проекти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян.», – зазначив керівник Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації Альберт Зінченко.

Очільник громади нагородив приватних підприємців Почесними грамотами за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Станично-Луганської селищної територіальної громади, активну громадську позицію, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування та з нагоди відзначення Дня підприємця.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису