Діючі грантові програми для бізнесу

Дата: 14.09.2021 17:05

Перелік діючих грантових програм по Луганській області для бізнесу:

1. Данська Рада у справах Біженців - (DRC-DDG) продовжує надавати фінансову допомогу власникам мікро, малого та середнього бізнесів на території Донецької та Луганської областей для підтримки функціонування бізнес-діяльності з метою збереження існуючих робочих місць в умовах поточної епідеміологічної ситуації, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень в країні.

Учасники програми: суб'єкти мікро, малого та середнього бізнесів підконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей. Допомога надається тим бізнесам, які планують зберегти існуючі робочі місця шляхом адаптації / перепрофілювання / переорієнтування своєї бізнес-діяльності в умовах поточної епідеміологічної ситуації в країні, пов'язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 і введенням карантинних обмежень.

Програма передбачає надання фінансової допомоги в розмірі до 5000,00 доларів США в залежності від кількості робочих місць, які планується зберегти, а також від індивідуальних потреб бізнесу, пов'язаних з адаптацією / перепрофілюванням / переорієнтацією бізнес-діяльності.

Більш детальна інформація за посиланням: https://lap.drc.ngo/title/sme-covid

2. Програма бізнес-партнерства від DRC

???? Це можливість отримати до $100 тис. грантової підтримки на реалізацію ідеї.

???? Хто може брати участь?

Приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об'єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства та інші.

???? Умови програми:

? кінцевим результатом проєкту має бути збільшення доходів місцевого населення

? ідея проєкту повинна передбачати розширення вашої бізнес-діяльності

? проєкт повинен бути прибутковим/життєздатним

? ваш обов'язковий вклад до 50 % загального бюджету проєкту

???? Дізнатись деталі програми та подати заявку можна тут: https://lap.drc.ngo/title/msd

3. Програма USAID "Конкурентноспроможна економіка України" приймає заявки на 8-й інкубаціи?нии? набір (грудень 2021 – квітень 2022). В основі – інтенсивнии? 4-місячнии? курс для підтримки інноваторів та підприємців у запуску та розвитку і?хніх бізнесів.

Під час навчання  доступ до лекціи? та матеріалів від провідних експертів, підприємців та інвесторів з Украі?ни та світу.

А на додачу – можливість позмагатися за грант у розмірі $10 000 через акселераційну програму Ukrainian Startup Fund.

?? Заповнити заявку: bit.ly/apply_eo_batch8

???? Термін подачі: до 22 листопада, 17:00