Дата: 16.09.2021 14:35

16 вересня 2021 року КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» отримала гуманітарну допомогу від Швейцарського бюро співробітництва при Посольстві Швейцарії в Україні у вигляді медичного обладнання, а саме: ШВЛ Hamilton T1, світильник операційний ART, ноші медичні «БІОМЕД», дезінфекційна камера КДЕ-2, газоаналізатор Dräger Alcotest 5820, негатоскоп NT-48M, стерилізаційні коробки (бікси медичні), конектор кисню – DIN до ШВЛ Hamilton T1, набір коаксіального дихального контура до ШВЛ Hamilton T1, відеоларингоскоп Air trag, аналізатор електролітів та газів крові GASTAT- navi та багато чого іншого. Отримане обладнання призначене для всієї лікарні та буде розділено між відділеннями за потребою.

Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація і адміністрація КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» висловлює щиру вдячність за цю безкорисну допомогу лікарні. Ця благодійна допомога – велика підтримка для зручної і комфортної роботи лікарів та внесок у розвиток селищної територіальної громади.

Фото без описуФото без описуФото без опису