Луганщина зменшує ризики катастроф та вразливість населення

Дата: 17.09.2021 13:26

В рамках проекту «Зменшення ризику катастроф та вразливості населення в Східній Україні», який реалізується за фінансової підтримки в рамках цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу (ЕСНО), за результатами попередніх домовленостей під час робочої зустрічі 26 липня 2021 року щодо розробки Стратегії зменшення ризику лих Станично-Луганської територіальної громади на 2021-2027 роки (далі – Стратегії), для проведення SWOT аналізу, необхідного для розробки Стратегії, ВПІНО «Філія АКТЕД» розробила гугл форму «Опитування серед населення Станично-Луганської громади з метою зменшення ризику лих на території громади». Запрошуємо усіх бажаючих пройти опитування та внести свій вклад у розвиток проекту. Опитування проводитеметься до 17:00 години 01 жовтня.

Посилання на опитувальник: https://forms.gle/7su28rxy3QoCRYeH6

Фото без описуабо за QR: