Безоплатні соціальні автобуси для мешканців територіальних громад Луганської області, розташованих на лінії зіткнення

Дата: 17.09.2021 14:01

Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація висловлює подяку представникам Гуманітарної місії «Проліска - Станиця Луганська» в особі голови місії Євгена Капліна та координатора Катерини Артемової за реалізацію проєкту щодо безоплатного соціального автобусу для мешканців села Плотина Станично-Луганської селищної територіальної громади. Проєкт реалізується за фінансовою підтримкою Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine.

Від початку військового конфлікту на сході України у селі Плотина відсутній громадський транспорт. Для доступу до адміністративних та соціальних послуг мешканцям села, більша частина яких - це люди похилого віку, потрібно відвідування смт Станиця Луганська.

17 вересня 2021 року у с. Плотина Луганской области стартував запуск маршруту соціального автобуса від Гуманітарної місії «Проліска». Пасажирами першого рейсу с. Плотина - смт Станица Луганська стали 24 місцевих жителів. Соціальний автобус буде курсувати раз на тиждень у четвер за маршрутом Плотина - Станица Луганська і у зворотньому напрямку. Скористуватися послугами соціального транспорту можливо, записавшись за телефоном (095) 430-68-14.