Дата: 19.10.2021 16:28

КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» отримала гуманітарну допомогу від міжнародної організації з міграції (МОМ) у вигляді дезінфекційно-гігієнічних наборів у кількості 20 одиниць. Отримані набори призначені для всіх відділень лікарні та будуть розподілені за потребою.

Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація та адміністрація КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» висловлює щиру вдячність міжнародній організації з міграції (МОМ) за надану гуманітарну допомогу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.