Продовжується поточний ремонт доріг смт Станиця Луганська

Дата: 25.10.2021 14:06

В рамках програми благоустрою населених пунктів Станично-Луганської селищної територіальної громади з місцевого бюджету було виділено 450,0 тис. грн. на проведення поточного ремонту комунальних доріг по вулицям 1 Травня, вул. Барбашова, кв. Молодіжний  та 1-проїзд Молодіжний на території смт Станиця Луганська. Селищною військово-цивільною адміністрацією було проведено тендерну процедуру на виконання робіт з поточного ремонту доріг та визначено виконавця даних видів робіт.

Всі ремонтні роботи були завершені до 20 жовтня поточного року. Загальна площа виконаних робіт з ямкового ремонту склала біля 1000,0 квадратних метрів.

В зв’язку з зниженням температури навколишнього природного середовища роботи з поточного ремонту комунальних доріг на території громади в поточному році призупинені. В наступному році планується продовжити ремонтні роботи на автодорогах комунальної власності Станично-Луганської селищної територіальної громади.

Крім того протягом зимового періоду комунальними підприємствами будуть продовжені роботи з благоустрою території громади, а саме: виконанання робіт з грейдерування, влаштування водовідливів, обрізування самосівних чагарників та гілок великих дерев, які заважають руху автотранспорту.

Працюємо далі.