До уваги мешканців та гостей Станично-Луганської селищної територіальної громади!

Дата: 26.10.2021 16:47

Постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 №890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань прикордонного режиму» внесені зміни в постанов Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 №1147 «Про прикордонний режим» та від 03.08.1998 № 1199 «Про контрольовані прикордонні райони», а саме: Щастинський район віднесено до переліку міст і районів, в яких встановлюються контроловані прикордонні райони.

Відповідно до пункту 7 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.07.1998 №1147, громадяни України, які в’їжджають у прикордонну смугу та контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в їх межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.