30 жовтня відзначається День села Плотина

Дата: 29.10.2021 16:50

Шановні мешканці села Плотина!

Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація щиро вітає мешканців села Плотина з нагоди святкування Дня села!

День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини. Найбільшим багатством села є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише ваше уміле господарювання, любов до маленької батьківщини стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ.

В цей святковий день бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, достатку, суспільної злагоди, взаємної поваги і довіри, мирного неба над головою. Нехай усі починання приносять лише користь та процвітання вашого села, а серця наповнюються гордістю за рідне село, прагненням до єдності та порозуміння! Зі святом!!!