Жителі області мають право змінити постачальника газу і платити менше

Дата: 05.11.2021 15:01

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2021 року№1102 врегульовано питання тарифу постачання природного газу для побутових споживачів з 1 жовтня по 30 листопада 2021 р. здійснюється постачальником «останньої надії» за ціною, що не може перевищувати 7,96 гривні за 1 куб. метр з урахуванням податку на додану вартість.

Наразі люди зможуть до 30 листопада обрати нового постачальника. За цей період вони сплачуватимуть по 7,96 гривень за куб. м, а не по 16,56 гривень за куб. м, як було встановлено раніше для клієнтів постачальника «останньої надії».

На даний час ціна з ГК «Нафтогаз України» складає 7,96 гривень за куб. метр, в порівнянні з ТОВ «Луганськгаз Збут» – 8,99 гривень за куб. м.

В зв’язку з цим мешканці Станично-Луганської селищної територіальної громади також можуть обрати нового постачальника природного газу звернувшись на сайт відповідного постачальника, або через відділення Ощадбанку та Приватбанку.