21 листопада відзначається День працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2021 08:00

Шановні працівники сільського господарства!

Напередодні Дня працівників сільського господарства, Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація щиро вітає Вас із професійним святом!

Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня долучається до важливих аграрних справ, адже від результатів вашої діяльності значною мірою залежить здоров’я, добробут і процвітання України.

Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам та іншим працівникам сільського господарства. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю. Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь державі, на благо України.

Бажаємо радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та злагода!

Зі святом!!!