В КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» розпочато ремонт коридору поліклініки

Дата: 29.11.2021 16:25

Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація продовжує роботу з партнерськими організаціями щодо відновлення інфраструктури територіальної громади. Так, в рамках підтримки медичних установ, розташованих уздовж лінії розмежування, Міжнародний Комітет Червоного Хреста знову надає допомогу КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» у вигляді ремонтних робіт.

Прийом лікарів (окрім стоматолога та інфекціоніста), на час ремонту, здійснюється на другому поверсі стаціонару.

Заплановані ремонтні роботи дозволять знизити витрати на опалення та електроенергію, поліпшити гігієну перебування відвідувачів лікарні, а також забезпечити співробітників відділення комфортними умовами праці.

За результатами проведення тендеру роботи виконує підрядник ФОП Швець Сергій Вікторович.

В заплановані ремонтні роботи входять наступні роботи: облицювання плиткою, установка бойлера та сучасної сантехніки, заміна рукомийників в приміщенні туалета та демонтаж штукатурки, стяжки, шпаклівка стін, заміна дверей та вікон, штукатурка та фарбування стін та стелі, встановлення сучасного освітлення та електричної проводки в коридорі поліклініки.

Станично-Луганська селищна військово-цивільна адміністрація і адміністрація КНП «Станично-Луганська багатопрофільна лікарня» висловлює щиру вдячність Міжнародному Комітету Червоного Хреста за надану допомогу лікарні та сподівається на подальшу плідну співпрацю, направлену на розвиток нашої територіальної громади.