Виконано роботи з улаштування на території смт Станиця Луганська чотирьох сучасних зупинок

Дата: 28.12.2021 15:26

Завдяки спільній роботі Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації та ДП «Нафтогаз енергосервіс» НАК «Нафтогаз України», при підтримці та координації заходів Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, в грудні 2021 року підрядними організаціями виконано роботи з улаштування на території смт Станиця Луганська чотирьох сучасних зупинок з світильниками, фотоелектричними панелями, шафами з акумуляторними батареями та контролером заряду, а також панельними роз’ємами на 3 usb, для зарядки гаджетів по вулиці 5-та Лінія та квартал Молодіжний біля комунального закладу «Станично-Луганський опорний заклад ЗОШ №1».

Також ще три сучасні зупинки будуть встановлені після новорічних свят біля та на території КПВВ.