З 01.02.2022 стартує кампанія імунізації проти поліомієліту дитячого населення від 6 місяців до 6 років

Дата: 26.01.2022 13:04

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України (далі – МОЗ України) з метою реагування на спалах поліомієліту в країні та на виконання наказу МОЗ України від 30.12.2021р № 2922 «Про затвердження Плану заходів з реагування на спалах циркулюючого вакциноспорідненого поліовірусу тип 2», з 01.02.2022 стартує кампанія імунізації проти поліомієліту дитячого населення від 6 місяців до 6 років. Основними координаторами проведення кампанії імунізації проти поліомієліту визначені центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

У 2022 році заплановано провести три національні раунди імунізації проти поліомієліту як відповідь на спалах поліомієліту. Перший раунд проведення форсованої (підчищаючою) планової імунізації інактивованою поліомієлітною вакциною (ІПВ), починається 01 лютого 2022 року та триватиме 3 тижні. За цей період буде активно проводитись вакцинація проти поліомієліту всіх дітей віком від 6 місяців до 5 років 11 місяців 30 днів, які не отримали вчасно першу або другу дозу щеплення вакциною ІПВ за Календарем профілактичних щеплень.