Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Станично-Луганській селищній військово-цивільній адміністрації

Дата: 15.02.2022 09:20

Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Станично - Луганській селищній військово - цивільній адміністрації відбудуться 10 березня 2022 року, початок зборів о 13.00 год.

Місце проведення: зал засідань Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації, вул. Центральна, буд. 25

Наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації від 10 лютого 2022 року № 11 створена ініціативна група з метою підготовки та проведення установчих зборів щодо створення Молодіжної ради при Станично-Луганській селищній військово-цивільній адміністрації.

Голова ініціативної групи (відповідальна особа) Митрофанова Валентина  – директор КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Світанок» Станично-Луганської селищної територіальної громади», тел. 0506545457, е-mail: svitcentr@ukr.net.

Члени ініціативної групи:

• Сіренко Вікторія - завідуюча КЗ «Станично-Луганська публічна бібліотека Станично-Луганської селищної територіальної громади»;
  • Давиденко Юрій - голова громадської організації «Демократична освіта майбутнього»;
  • Тємєрєва Юлія - вчителька КЗ «Кіндрашівський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Станично-Луганської селищної територіальної громади».

Згідно положення про Молодіжну раду до складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території громади смт Станиця Луганська;
  • представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою);
  • жителями смт Станиця Луганська, які делегуються до складу Молодіжної ради в установленому порядку.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі та згода делегованого представника на обробку його персональних даних.

До заяви додаються:

• анкета кандидата до складу Молодіжної ради при Станично - Луганській селищній військово - цивільній адміністрації;
  • біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, контактної інформації;

Заяви на участь в установчих зборах приймаються відділом освіти, культури, молоді та спорту Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації до 16.00 год. 28 лютого 2022 року включно (крім вихідних), за адресою: смт Станиця Луганська, вул. Центральна 17А.