2-6 липня 2023 року у Львівській області пройде освітній наметовий табір - ФРЇ-табір «Аrt Саmр»

Дата: 11.05.2023 14:13

Дніпровський міський відокремлений підрозділ ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» з 2 по 6 липня 2023 року у Львівській області планує провести 6 денний освітній наметовий табір - ФРЇ-табір «Аrt Саmр».

ФРІ-табір «Аrt Саmр» - це мистецький наметовий табір, що слугує місцем сили для молодих митців 18-28 років з півдня, півночі та сходу України. Ціль - надати їм перспективу розвитку себе в Україні та України в собі, бо віримо, що творчі люди мають великий вплив на рух до перемоги та майбутнього відновлення України. Половина майбутніх учасників були вимушені покинути домівки (ВПО), решта зіштовхнулися з іншими проблемами, що принесла повномасштабна війна: Дефіцит коштів — Дефіцит натхнення —Корисність під час війни — Пошук спільноти та аудиторії.

Реєстраційна Форма: https://bit.ly/fri_tabory2023