Сьогодні відбувся Форум земляків "Луганщина-85"

Дата: 03.06.2023 16:41

У м.Дніпро 3 червня відбувся Форум земляків "Луганщина-85": "Єднання та відновлення Луганщини". У заході взяв участь начальник Станично-Луганської селищної військової адміністрації Сергій Ісаєв.

Захід проводився ГО "Громадська  ініціатива Луганщина" спільно з Луганською облдержадміністрацією в рамках проєкту "ВПО для громади: тягар чи ресурс" за підтримки МФ "Відродження".

Форум складався з двох блоків.

Перший блок форуму "Ініціативи влади для ВПО Луганщини" розпочався з виступу голови облдержадміністрації - начальника  обласної військової організації Артема Лисогора.

Далі з вітальними словами виступили: заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, голова Донецької облдержадміністрації – начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ірина Грицай, Народний депутат України Олексій Кузнєцов. Наступним до слова був запрошений почесний консул Литовської Республіки у Луганській області Робертас Габулас.

Після цього розпочалася церемонія вручення державних нагород та нагород Луганської обласної державної адміністрації, а також вручення цінних подарунків дітям-переможцям всеукраїнських учнівських олімпіад.

Другий блок «Синергія місцевої влади, міжнародної спільноти та бізнесу» почався із церемонії погашення поштової марки «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». Далі виступили: представник Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України у Луганській області Олег Кравцов, директор програми «Демократія та належне врядування Міжнародного фонду «Відродження» Олексій Орловський, керівник програми ООН із відновлення та розбудови миру Нільс Крістенсен, начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк, голова Луганської обласної молодіжної ради Ганна Рясна.

Форум завершився обговоренням проблемних питань Луганщини.