Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці розпочата чергова інформаційна кампанія з питань здійснення державного ринкового нагляду

Дата: 09.06.2023 15:19

Так, починаючи з 01 червня 2023 року Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці, в умовах обмеження проведення перевірок характеристик продукції, було розпочато широку інформаційну кампанію з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду, відповідно до Плану заходів інформаційної компанії з державного ринкового нагляду, яка направлена на підвищення обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), а також виробників та імпортерів щодо вимог надання на ринку продукції, що підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів.

З метою зменшення потенційних загроз від поширення нехарчової продукції, яка не відповідає вимогам Технічних регламентів, інспекторами ринкового нагляду здійснюються консультаційні заходи з роз'яснення суб'єктам господарювання (виробникам, імпортерам, розповсюджувачам), а також користувачам (споживачам) про визначені законодавством обов’язки і наслідки введення в обіг та надання на ринку нехарчової продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту засобів індивідуального захисту та Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів.