Затверджено механізм швидкого надання житлових субсидій

Дата: 15.06.2023 14:36

13 червня Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість в рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення громадян за житловою субсидією і забезпечити швидке прийняття рішення щодо її надання.

Спрощений механізм звернення за житловою субсидією звільнить громадян від потреби збирати довідки і витрачати час на заповнення декларації на призначення житлово-комунальних субсидій.

Фізично відвідувати органи Пенсійний фонд України для подання спрощеної заяви НЕ потрібно. Час, який витрачає людина чи родина на призначення соціальних допомог, буде мінімізовано, а процес подання заяви – максимально автоматизовано.

В електронній формі спрощене звернення можна буде подати в онлайн-кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України, у мобільному додатку ПФУ, на Порталі Дія. Це не вимагає очікування у чергах, мінімізує людський фактор та ймовірність допущення помилок.

Детальніше читайте в інфографіках та за посиланням на нашому сайті: https://www.msp.gov.ua/news/22891.html

Фото без описуФото без описуФото без опису