Відбулось засідання Міжміської робочої групи з покращення бізнес-клімату в громадах

Дата: 29.06.2023 19:50

У четвер, 22 червня, Перший заступник Станично-Луганської селищної військової адміністрації Сергій Шелест взяв участь у заході Платформи Міжміської робочої групи з покращення бізнес-клімату на тему: «Платформа Міжміської робочої групи, як інструмент ефективної комунікації між владою та бізнесом, спрямованої на покращення бізнес-клімату громади».

На засіданні були обговорені різноманітні аспекти покращення бізнес-клімату, включаючи результати попередньої діяльності, досвід впровадження Дорожніх карт для міст, підвищення потенціалу місцевих антикорупційних підрозділів та важливість комунікаційних зв'язків між органами місцевого самоврядування та бізнесом, а також:

- Знайомство з оновленою ініціативою, результатами попередньої діяльності та можливостями.

- Платформа Міжміської робочої групи - інструмент побудови діалогу між бізнесом і органів місцевого самоврядування та обміну кращими практиками.

- Про роботу над Дорожніми картами для міст учасників попередніх етапів ініціативи та досвід впровадження Дорожньої карти в місті Чернігів.

- Про підвищення потенціалу місцевих антикорупційних підрозділів.

- Налагодження взаємодії між органів місцевого самоврядування та бізнесом через важливі комунікаційні зв’язки.

Учасники заходу була надана можливість обговорити та поставити питання щодо покращення бізнес-клімату в громадах.

Платформа Міжміської робочої групи за планом проводить свої онлайн заходи кожних два тижні, куди запрошуються експерти, які діляться практичним досвідом та готові відповідати на запитання і надалі проконсультувати щодо впровадження тієї чи іншої ініціативи. З семінарами, які проводили раніше, можна ознайомитися на платформі або переглянути запис у youtube http://surl.li/drrgv

Ознайомитись з Платформою Міжміської робочої групи можна за посиланням:  https://erepublic.org.ua/ikm/