Відео-проєкт «Немаленькі люди»

Дата: 13.07.2023 15:59

Відео-проект – «Немаленькі люди» - це 31 серія короткометражних фільмів про молодь, яка радикально змінила своє життя через війну

Герої циклу представляють різні регіони, мають різні історії змін, проте всіх їх єднає чітко визначена громадянська позиція – бути громадянами своєї країни, допомогти їй вистояти і перемогти.

Герої серіалу обрали різні шляхи для себе: хтось пішов до лав ЗСУ, хтось став госпітальєром, військовим медиком, волонтером - про нові для себе ролі, складнощі і перемоги. Серії не пов’язані одна з одною і можуть бути показані в різному порядку.

«Немаленькі люди» є проектом, який було реалізовано на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту ( МРІ, його молодіжної програми, зокрема), про що зазначено в титрах фільму.

Цикл створено для некомерційного поширення, як в Україні, так і за її межами - для цього підготовлені серії з англійськими титрами.

Посилання на проєкт - https://www.youtube.com/@IRIUkraine (офіційний ютуб-канал МРІ).

Дивіться історію Ірини Терещенко у проєкті «Немаленькі люди».