Внутрішні переселенці з Луганщини можуть отримати медичні послуги щодня

Дата: 19.07.2023 10:58

Шановні Земляки!

Завдяки підписаному меморандуму про співпрацю між Нижньодуванською селищною військовою адміністрацією та Станично - Луганською селищною військовою адміністрацією для налагодження і покращення рівня забезпечення нагальних потреб внутрішньо переміщених осіб Луганської області починаючи з 17.07.2023 р. в приміщенні Нижньодуванського гуманітарного штабу для ВПО почали кожного дня з 10:00 до 15:00 працювати та надавати медичні послуги медичні працівники від КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади" за адресою: м. Київ, вул. Поліська 14.

Звернувшись в хаб можна отримати послуги кваліфікованих спеціалістів: медичної сестри, сімейного лікаря і терапевта та в разі необхідності отримати наступні послуги:
- консультацію з подальшими рекомендаціями;
- вимірювання кровоносного тиску;
- вимірювання кисню в крові;
- аускультацію (вислуховування) звуків, що походять від серця, судин, легень, бронхів;
- отримати безкоштовно необхідні медикаменти для лікування.

Для отримання медикаментів з собою необхідно мати паспорт та довідку ВПО.

Відтепер можна отримати ще додаткові медичні послуги:
- виписування рецептів, зокрема на «Доступні ліки»;
- виписування е-направлень пацієнтам для проведення всіх необхідних лабораторних та інструментальних досліджень, на консультації вузьких фахівців та інші послуги спеціалізованої медичної допомоги.

Будьте здорові! Бережіть себе!