Вже у трьох хабах працівники КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади" надають послуги внутрішнім переселенцям

Дата: 15.08.2023 15:30

Для налагодження і покращення рівня забезпечення нагальних потреб внутрішньо переміщених осіб Луганської області було підписано три меморандуми про співпрацю між Станично - Луганською селищною військовою адміністрацією Щастинського району Луганської області та Нижньодуванською селищною військовою адміністрацією Сватівського району Луганської області та Гірською міською військовою адміністрацією Сєвєродонецького району Луганської області та Щастинською районною державною адміністрацією – районною військовою адміністрацією Луганської області.

В приміщеннях гуманітарних хабів працюють та надають медичні послуги медичні працівники від КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади" за наступними адресами:

- м. Київ, вул. Поліська, 14, понеділок-четвер з 09:00 до 15:00 (хаб Нижньодуванської СВА);

- м. Кропивницький , вул. Чарльза Дарвіна, 25, понеділок-п’ятниця з 09:00 до 15:00 (хаб Щастинської РДА-РВА);

- Київ. вул. Мала Житомирська, 16/3, вівторок та четвер з 09:00 до 15:00 (хаб Гірської МВА).

Наразі від КНП "Центр первинної медико - санітарної допомоги Станично-Луганскої селищної територіальної громади" в хабах працюють лікар загальної практики-сімейної медицини, лікар-терапевт та дві медичні сестри загальної практики-сімейної медицини.

Звернувшись у хаби в разі необхідності можна отримати наступні послуги:
- консультацію з подальшими рекомендаціями;
- вимірювання кровоносного тиску;
- вимірювання кисню в крові;
- аускультацію (вислуховування) звуків, що походять від серця, судин, легень, бронхів;
- отримати безплатно необхідні медикаменти для лікування, яких наразі вдосталь.

Для отримання медикаментів з собою необхідно мати паспорт та довідку внутрішньо переміщеної особи.
Також можна отримати ще додаткові медичні послуги:
- виписування рецептів, зокрема на «Доступні ліки»;
- виписування е-направлень пацієнтам для проведення всіх необхідних лабораторних та інструментальних досліджень, на консультації вузьких фахівців та інші послуги спеціалізованої медичної допомоги.

Бережіть себе та будьте здорові!