Сьогодні головне свято нашої держави – День Незалежності України

Дата: 24.08.2023 08:10

Це свято особливо важливе для українців, адже наша держава сьогодні виборює право на свою незалежність та мирне майбутнє. А у серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати на війну.

Російський агресор згуртував українську націю, об’єднавши усіх нас єдиною метою – відстояти мир на своїй українській землі та здобути Перемогу.

Сьогодні ми схиляємо голови перед гарячими серцями найкращих синів і дочок, які вірили у незгасну зорю України та наближали її незалежність.

Ми щиро дякуємо захисникам, які сьогодні, не шкодуючи життя, захищають українську землю від агресора.
Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистить незалежність та свободу нашої держави.

Щиро вітаємо усіх жителів Станично-Луганської селищної територіальної громади. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним. Нехай впевненість у кращому майбутньому надихає вас на нові звершення в ім’я незалежної Української держави!