Підготовка кадрів вищої кваліфікації для повоєнної відбудови

Дата: 28.08.2023 11:49

Усвідомлюючи свою роль у підготовці кадрів вищої кваліфікації для повоєнної відбудови та розвитку людського потенціалу Луганської області, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запроваджує підготовку за освітніми програмами за актуальними та затребуваними спеціальностями бакалаврського, магістерського та освітньо-наукового (доктор філософії) рівнів вищої освіти.

Враховуючи існуючи потреби в ІТ фахівцях Луганської області для реалізації Стратегії інформатизації області, в СНУ ім. В. Даля відкрита, акредитована та реалізується освітня програма магістерського рівня зі спеціальності 126 «Інформаційні системи і технології».

Окрім цієї освітньої програми реалізується великий спектр актуальних напрямів підготовки, які можна переглянути за посиланням: Перелік освітніх програм.

Також зазначаємо про можливість вступу на навчання для отримання другої вищої освіти за ваучером, який забезпечує фінансування підготовки фахівців за рахунок державних коштів.

Перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка за рахунок ваучерів за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/publikaciya/perelik-profesiy-specialnostey-dlya-navchannya-za-yakymy-mozhe-buty-vydanyy-vaucher

Контактна особа з питань вступу та оформлення ваучерів для навчання: Ведмедєва Тетяна Борисівна тел. 0504759237.