15 вересня - - Міжнародний день демократії

Дата: 15.09.2023 08:02

Сьогодні - Міжнародний день демократії.  Він встановлений за рішенням Генеральної асамблеї Організації Об'єднаних Націй від 2007 року і відзначається 15 вересня з метою пропагування та дотримання принципів демократії.

Це вільні медіа, чесні і прозорі вибори, відповідальне й активне суспільство, повага до людини і визнання її гідності. Це фундаментальні цінності цивілізованого світу. І це те, за що бореться український народ сьогодні – за перемогу демократії над тоталітаризмом.

Сьогодні саме Україна захищає демократію не тільки в нашій країні, а й в усьому цивілізованому світі.

І ми вдячні ЗСУ та нашим героїчним співвітчизникам, котрі тримають небо над вільним світом.