Станично-Луганська селищна територіальна громада отримала благодійну допомогу у вигляді генераторів

Дата: 20.10.2023 15:59

За сприянням Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Станично-Луганська селищна територіальна громада отримала благодійну допомогу у вигляді двох генераторів потужністю 7,5 кВт від Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України.

Генератори будуть використовуватись для потреб жителів громади, а саме: належного підтримання роботи КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги Станично-Луганської селищної територіальної громади», пунктів незламності та обігріву громади.

Станично-Луганська селищна військова адміністрація висловлює подяку Луганській обласній організації Товариства Червоного Хреста України та Національному Комітету Товариства Червоного Хреста України за підтримку і готовність допомагати в цей скрутний для України час!

Ваша допомога є вагомим внеском у спільну справу – підтримку всіх верст населення та зупинення гуманітарної катастрофи.