З Днем працівника соціальної сфери України!

Дата: 05.11.2023 08:00

Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього.

Дякуємо вам за вашу важливу та потрібну роботу. Своєю працею Ви даєте людям надію, віру, не дозволяєте почуватись одинокими та забутими, даруєте теплоту та радість, допомагаєте повірити в себе, свої можливості та здолати життєві труднощі.

Бажаємо міцного здоров'я вам і вашим близьким, невичерпної життєвої енергії, щастя, достатку та здійснення всіх заповітних мрій, нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

З повагою,

Станично-Луганська селищна військова адміністрація Щастинського району Луганської області.