6 грудня - День Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 08:10

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил. ЗСУ — це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

День Збройних сил України встановлений Верховною Радою у 1993 році. Дата свята присвячена до дня прийняття Закону України «Про Збройні Сили України» 6 грудня 1991 року. Також урочиста дата пов’язана із 6-м грудня 1919 року. Цей день став початком однієї зі славетних сторінок української армії — Першим зимовим походом Дієвої армії УНР.

Нині українська армія, загартована в боях з російським агресором, випробувана в умовах безперервного протистояння на полях битв, по праву називається однією з кращих армій світу. Наша армія – це сила, якій ми, українці, безмежно довіряємо і дякуємо, адже вона – наш надійний щит, наша віра і любов, наша опора і шанс на майбутнє. Стійкість Української армії – запорука міцності Української державності.

Вітаємо всіх захисників Батьківщини, ветеранів і молодих воїнів! Від вас залежать безпека нашої держави, мир і спокій народу. Щиро вітаємо зі святом, бажаємо миру і злагоди, здоров'я, успіхів і добробуту.

Слава ЗСУ! Слава Україні!

Станично-Луганська селищна військова адміністрація Щастинського району Луганської області.