Триває навчання державних службовців у сфері підвищення підзвітності та прозорості

Дата: 22.12.2023 17:10

Забезпечення прозорості та підзвітності місцевих органів державної влади та місцевих військових адміністрації залишається у фокусі постійної уваги обласної влади.

22 грудня відділ з питань запобігання та виявлення корупції ОДА продовжує цикл навчальних заходів для співробітників облдержадміністрації.

Головними темами навчання виступають: антикорупційне законодавство України та здійснення фінансового контролю використання бюджетних коштів; питання своєчасного та коректного декларування посадовцями майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру у 2022-2023 роках.

Питання серед присутніх торкались електронного декларування, яке хоч і є одним з ефективних антикорупційних механізмів, але через низку нововведень потребує оновлення знань у галузі заповнення декларацій.

Підвищення рівня знань та практичних навичок у сфері прозорості та підзвітності органів влади різних рівнів є надійною гарантією їхньої ефективної роботи та виконання завдань, встановлених суспільством.