Дорогі дітлахи та їх батьки!

Дата: 30.12.2023 15:21

Наближається Новий 2024 рік - свято, на яке з нетерпінням чекають насамперед діти. Це усіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом спільної радості, очікування чуда і казки, душевного тепла і надії.

Тому саме на передодні Нового року, завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі, Станично-Луганською селищною військовою адміністрацією були закуплені і розіслані привітання 74 дітям нашої громади, які стали вимушеними переселенцями, у вигляді солодких подарунків.

Вітаємо вас із Новим роком – самим чарівним і радісним святом. Нехай це свято принесе у ваше життя мир, добро, благополуччя, щастя і виконання всього того, про що ви давно мріяли.

Бажаємо щасливих щирих дитячих очей, чарівних вогників удачі, успіхів і перемог, веселих новорічних свят, чудових подарунків та зростання у мирній країні.

Нехай у наступному році у вас буде більше позитивних емоцій, радісних несподіванок, приємних сюрпризів. Вірте у новорічні дива і вони обов'язково здійсняться!