Переселенці з Луганщини отримали продуктові набори

Дата: 05.01.2024 10:00

04 січня 2024 року завдяки співпраці Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області з благодійним фондом «Global Empowerment Mission (GEM)» в м. Києві у приміщенні гуманітарного хабу Нижньодуванської селищної військової адміністрації Сватівського району Луганської області внутрішньо переміщені особи Луганської області отримали продуктові набори із крупами, мукою, макаронами, олією, печивом, м’ясними консервами та іншими продуктами харчування.

Гуманітарна допомога забезпечена благодійним фондом «Global Empowerment Mission (GEM)» у партнерстві з «Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF)», яку допомагають доставляти волонтери фонду GEM. Загалом гуманітарну допомогу отримають 270 сімей внутрішньо переміщених осіб Луганської області.

Ця допомога є вагомим внеском у спільну справу – підтримку всіх верст населення, які потерпають від військової агресії рф та зупинення гуманітарної катастрофи.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують такі благодійні організаціі та люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Переселенці з Луганської області дуже вдячні, що про них турбуються і не забувають.

Станично-Луганська селищна військова адміністрація Щастинського району Луганської області висловлює вдячність представникам благодійного фонду «Global Empowerment Mission (GEM)» у партнерстві з «Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF)» за надану гуманітарну допомогу переселенцям з Луганщини.

Дякуємо вам за співробітництво і допомогу та сподіваємось на подальшу співпрацю.