«ЕкоЗагроза» - фіксація фактів заподіяння шкоди навколишньому природному середовищу

Дата: 31.01.2024 17:13

ЕкоЗагроза - офіційний інформаційний ресурс та мобільний додаток Міндовкілля, які дозволяють громадянам в реальному часі отримувати достовірну інформацію про стан довкілля в умовах збройної агресії. Цей додаток дозволяє не лише перевіряти якість повітря та рівень радіаційного забруднення, але й повідомляти про екологічні злочини. Зібрані дані використовуються для розрахунку екологічних збитків внаслідок агресії, а також для ефективного усунення їх наслідків та стягнення винних, включаючи рф. ЕкоЗагроза стимулює громадську активність та виявлення екологічних проблем, сприяючи активній громадянській участі у вирішенні екологічних проблем, що виникають в умовах збройної агресії рф.