Опитування «Теми неформальної освіти для молоді»

Дата: 07.02.2024 08:29

Молодіжна рада при Кремінській міській військовій адміністрації запускає опитування «Теми неформальної освіти для молоді» для кращого розуміння потреб молоді Луганської області в неформальних навчальних заходах.

Метою опитування є дослідження ставлення молоді Луганщини до неформальної освіти, в тому числі виявлення найбільш корисних тем для навчальних заходів.

Інформація, зібрана в результаті цього опитування, допоможе Молодіжній раді при Кремінській МВА виявити які теми будуть для Вас найбільш корисними, аби в подальшому, в рамках майбутніх проєктів, представники ради та залучені експерти могли якісно й ефективно проводити заходи з неформальної освіти.

Посилання для проходження опитування: https://forms.gle/PTJuCyk4J8dv37GZ9, або відсканувавши QR-код за допомогою камери.

Приблизний час заповнення – 4-6 хв.

Дедлайн – 16 лютого.

Участь у ньому є добровільною та анонімною, але (за бажанням) Ви може залишити свої контактні дані, щоб бути запрошеними на заходи одним із перших.

Ваша активна участь є важливою для створення ефективного механізму розвитку молоді!