На Київщині внутрішньо переміщені особи можуть отримати безкоштовне житло

Дата: 22.02.2024 14:13

На території Київщини діє благодійна програма – житло для ВПО від Американського благодійного фонду «До України з Любов’ю». Про це повідомляє Управління праці та соціального захисту населення ІМР.

Внутрішньо переміщені особи можуть подати заявку на заселення у комплекс індивідуальних та багатоквартирних житлових будинків «Містечко Хансена».

Це житло надається у безкоштовне користування до 5 років на території Софіївської Борщагівки та села Тарасівка (Боярська територіальна громада).

Також є будинки для самотніх внутрішньо переміщених осіб похилого віку у селах Колонщина та Любимівка.

Для отримання житла потрібно заповнити анкету за посиланням.

Щоб отримати житло у вищезазначеній благодійній програмі, необхідно надати повну інформацію про кожного члена родини та вказати сімейний дохід. Порядок заселення визначається Американським БФ «До України з Любов’ю».