14 березня в Україні відзначають День Українського добровольця!

Дата: 14.03.2024 08:00

Щороку 14 березня в Україні відзначають молоде, але дуже важливе свято –День українського добровольця. На офіційному рівні його запровадили 17 січня 2017 року. І ця дата вибрана неспроста — саме у цей день у 2014-му в Нові Петрівці для бойової підготовки прибули перші добровольці Майдану.

Хоч це свято і є досить молодим, явище, якому воно присвячене, з давніх-давен притаманне українському народові. Українці ніколи не були байдужими до свого сьогодення та майбутнього, до долі своїх сімей, друзів та земляків.

Це яскрава національна риса українців — бути небайдужим до свого минулого та майбутнього.

Особливо важливим цей день є зараз — у часи війни.

Вітаємо вас, шановні добровольці, з Днем вшанування вашої мужності та самовідданості! Хай Бог оберігає вас на шляху до перемоги і дарує мир та благополуччя вам і нашій країні! Щиро дякую за вашу відданість і віру в майбутнє України!

Станично-Луганська селищна військова адміністрація Щастинського району Луганської області