Гранти від Мінекономіки на розвиток переробних підприємств: як подати заявку та уникнути помилок

Дата: 14.03.2024 16:36

Запрошуємо приєднатися до вебінару «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств», що відбудеться 21 березня 2024 року о 16:00. Під час заходу ви дізнаєтеся про можливості державної підтримки переробного бізнесу та особливості подачі заявок на грант.

Організатор – Команда підтримки реформ Міністерства економіки України.

«Переробка має стати складовою національної економічної ідеї», – наголосила міністр економіки України Юлія Свириденко у листопаді 2023 року.

Грантова програма для підтримки переробних підприємств стала частиною проєкту єРобота, який Мінекономіки запустило для підтримки підприємництва у липні 2022 року. Станом на березень 2024 р. з моменту запуску програми підприємці, які займаються переробкою, отримали 633 гранти на 3,2 млрд. грн.

Кожен підприємець може отримати грант на розвиток або відкриття переробного бізнесу на суму до 8 млн. грн. Подати заявку можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення власної справи. Заяви подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Обов’язковою умовою отримання гранту є створення нових робочих місць.

Під час вебінару «Гранти для бізнесу. Підтримка переробних підприємств» ви дізнаєтеся:

• умови участі у програмі підтримки переробних підприємств,
• практичні поради заповнення грантової заявки, проходження співбесіди,
• найпоширеніші помилки, які роблять підприємці та як їх уникнути.

Вебінар відбудеться за участі Надії Бігун, заступниці міністра економіки України. Модератор – Денис Шемякін, директор Команди підтримки реформ Мінекономіки.

Реєстрація на вебінар ОБОВ’ЯЗКОВА.

Зареєструватися можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf3NRruYkSBU22h3DQS8E8cjWQXNo8qrxrz0zlZPndOAQGN5w/viewform.

Зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію у день вебінару.

Захід відбудеться за сприяння Міністерства економіки України та Всеукраїнської асоціації громад.

Для детальнішої інформації контактуйте з Командою підтримки реформ Мінекономіки: Едуард Лаптєв, адміністративний асистент Команди підтримки реформ Мінекономіки, mineconomy@reforms.in.ua, +380671238962