17 березня – День працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 08:00

17 березня – професійне свято в працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. В Україні його почали відзначати з 1995 року.

Сьогодні всі без винятку комунальники працюють у надскладних умовах, зумовлених нестачею працівників, вимогами воєнного часу, ризиком постійних обстрілів. Однак усі комунальні служби забезпечують стабільну роботу сфери ЖКГ. Немислимою ціною комунальникам вдається створювати належний рівень обслуговування, а це невтомна робота спозаранку й до пізнього вечора, у дощ чи сніг, у мороз чи спеку. Усі служби, підрозділи й підприємства працюють у режимі цілодобового зв‘язку та взаємної допомоги.

У День професійного свята бажаємо всім працівникам житлово-комунальних служб та їхнім родинам миру, добра, здоров’я, благополуччя та витримки.

Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи!

Станично-Луганська селищна військова адміністрація Щастинського району Луганської області