Увага! Запрошуємо долучитися до онлайн-зустрічі з кар'єрним радником Луганської обласної служби зайнятості

Дата: 12.04.2024 12:45

З метою сприяння працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб Станично-Луганська селищна військова адміністрація запрошує бажаючих долучитися 18 квітня 2024 року з 14:00 до 15:00 (на платформі Zoom) до онлайн-зустрічі з кар'єрним радником Станично-Луганського районного центру зайнятості Тетяною Васильченко.

Тема зустрічі: «Луганська обласна служба зайнятості: інформуємо, консультуємо, допомагаємо».

Учасники заходу будуть поінформовані про роботу державної служби зайнятості під час дії воєнного стану та ознайомлені з актуальним комплексом соціальних послуг які надає служба, а також зможуть отримати відповіді на свої запитання.

Для участі у заході просимо зареєструватися до 12:00 17 квітня 2024 року за посиланням: https://forms.gle/QRPAb79haFNhUCqk7

Посилання на підключення до онлайн-зустрічі буде надіслано на електронну пошту 17 квітня 2024 року.

Телефон для довідок: 050 28 88 214