Інформація щодо можливості оздоровлення дітей Луганської області в МДЦ «Артек» в 2024 році

Дата: 08.05.2024 16:30

Для отримання путівки до ДПУ «МДЦ «Артек», для дітей Луганської області, батьки або особи, які їх замінюють, можуть звернутися до органів соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій за місцем реєстрації дитини або для дітей, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, можна за місцем фактичного проживання.

Також батьки або особи, які їх замінюють можуть звернутись до гуманітарних хабів з приводу отримання послуг із оздоровлення. Працівники хабів надають роз’яснення щодо порядку отримання послуг із оздоровлення та відпочинку та перенаправляють їх до територіальної громади для прийняття рішення щодо направлення дитини оздоровлення та відпочинку дітей, втому числі в ДПУ «МДЦ» «Артек».

Самостійно можна ознайомитися з правилами оздоровлення в МДЦ «Артек» на сайті: https://artek.ua/batkam/.

Нагадуємо, що дитина забезпечується путівкою до МДЦ “Артек” за рахунок бюджетних коштів один раз на рік за умови, що в поточному році уповноваженими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування їй не надавалася путівка до зазначеного дитячого центру за рахунок коштів державного або місцевого бюджету будь-якого рівня та батьки дитини або особи, які їх замінюють, не отримували бюджетні кошти на оплату послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.