УВАГА ВАКАНСІЯ! Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів

Дата: 09.05.2024 14:58

Демінерка/демінер з виявлення вибухонебезпечних предметів

Заробітна плата: 33 000 грн (з цієї суми будуть утримані податки).

The HALO Trust пропонує нову кар’єру в авторитетній міжнародній організації, яка допомагає населенню, постраждалому від війни.  The HALO Trust - це найбільша у світі гуманітарна організація, яка займається розмінуванням. Місія ХАЛО – відновлювати безпечний доступ до територій, які зазнали забруднення вибухонебезпечними предметами.

Дана посада не вимагає попереднього досвіду роботи сапером та спеціалізованих технічних знань. Ми навчаємо спеціалістів «з нуля» відповідно до найвищих стандартів у галузі і працюємо відповідно до найсуворіших стандартів безпеки. ХАЛО проводить повну підготовку демінерів/ок згідно з міжнародними стандартами перед початком роботи.

Посада відкрита як для чоловіків, так і для жінок – у нашій команді вже працює значна кількість тренованих спеціалісток із розмінування!

ПОСАДА: Демінер/ка

РОЗМІЩЕННЯ: Харківська, Миколаївська  області

ПІДЗВІТНІСТЬ: Керівник групи розмінування

Успішні кандидати, незалежно від попереднього досвіду, повинні пройти і завершити повний курс навчання у м.Миколаєві або у м.Харкові. Усі співробітники повинні будуть пройти практичний і письмовий тест в кінці навчання перед початком роботи.

Обов'язки:

Проведення заходів з ручного усунення мінної небезпеки з використанням різних технік розмінування під наглядом керівника групи (роботи пов’язані тільки з виявленням вибухонебезпечних предметів, роботи по знешкодженню не проводяться!)

Виконання робіт в чіткій відповідності до стандартних операційних процедур, правил техніки безпеки, що відповідає національним стандартам.

Догляд за особистим обладнанням.

Вимоги:

Готовність до роботи в польових умовах, на відкритому повітрі та до роботи з фізичним навантаженням.

Готовність до частих відряджень по Україні.

Дисциплінованість, уважність до деталей та старанність.

Відсутність проблем з вживанням алкоголю та наркотичних речовин.

Відсутність судимостей.

Упорядкований документ з військового обліку (приписне, військовий квиток оновлений та з відміткою ТЦК та СП).

Ми пропонуємо:

Оплачуване навчання (організація виплачує стипендію на період навчання);

Офіційне працевлаштування у міжнародній організації;

Офіційна заробітна плата 2 рази на місяць,

Оплата добових при відрядженнях (670 грн. за добу);

Графік роботи 10/4;

24 дні щорічної відпустки;

Кар'єрний ріст та перспектива розвитку у міжнародній організації;

Страхування життя;

Психосоціальна допомога.

Звертайтесь за телефоном 0935349181

Також залишити заявку можна  зателефонувавши на безкоштовний номер телефону: 0800-300-662