16 травня – День вишиванки

Дата: 16.05.2024 09:34

Щороку у третій четвер травня весь світ відзначає День вишиванки. Цього дня українці всього світу одягають свій національний одяг. Вишиванка – споконвічний символ українського народу, національна святиня, що несе в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок поколінь. Сьогодні вишиванка – це не просто генетичний код української нації. Це – наш визнаний світом бренд. З покоління в покоління вишивка передавала культурну спадщину пращурів, залишала в спадок їх духовне та інтелектуальне багатство, служила літописом історії українського народу.

Як показує досвід, наші люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів, які сьогодні, в цей непростий і тривожний час, є особливо важливими для кожного з нас.

Тож свято бережімо традиції українського народу, які мають глибоке коріння й допоможуть всім нам пройти сьогоднішні випробування, вистояти  у важкій боротьбі за рідну землю та здобути Перемогу.

З Днем вишиванки!

Станично-Луганська селищна військова адміністрація Щастинського району Луганської області