Форум “Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини” у Львові

Дата: 17.05.2024 11:47

22-23 травня ГО “Фундація “Зростай” спільно з Жіночою діловою палатою України запрошує жінок-підприємиць із Луганщини та сходу України на дводенний форум у Львові. Форум покликаний підтримувати жінок та їхні бізнес-ініціативи, надавати їм інструменти для розвитку бізнесу у важкі часи війни.

Активності події передбачають навчальні, мотиваційні, просвітницькі та нетворкінгові заходи, об’єднані темою “Всупереч війні. Жіноча сила Луганщини”. Зокрема, поговоримо:

- про виклики сучасного підприємництва, зокрема жіночого та переміщеного з нині окупованих територій;

- про шляхи масштабування та просування бізнесових ініціатив;

- про співпрацю з місцевими органами влади, бізнесом, банками та громадами;

- про те, звідки черпати натхнення у моменти труднощів та невдач.

Програма форуму

Реєструйтеся на подію за цим посиланням: https://forms.gle/oH4jbRMM7TiajLDr5

У випадку запитань, пропозицій щодо співпраці пишіть нам на адресу: uazrostay@gmail.com

або телефонуйте за номером +380501317873.

Проєкт впроваджується за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СIPE).

Громадська організація “Фундація “Зростай” надає підтримки жінкам і дітям Луганщини, які вимушено залишили свої домівки через російську агресію.