Актуальні поради населенню України з питань енергозаощадження

Дата: 23.05.2024 09:55

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення гостро постає питання щодо енергозбереження та економії енергоресурсів. В Україні стан впровадження заходів з енергозбереження є вкрай недостатнім, а в житлово-комунальному господарстві – критичним. Тому практичні кроки у напрямку енергозбереження є підтвердженням культури та високого рівня свідомості суспільства.

В рамках діяльності проєкту Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки «Dovidka.Info» було створено 3 відеоролики з метою дати актуальні поради населенню України з питань енергозаощадження.