Соціальна програма SCHOLARSHIP роздає гранти студентам

Дата: 27.05.2024 17:10

Гранти на навчання є популярними у США та країнах Європи. В Україні також стартувала всесвітньо відома соціальна програма Scholarship, яка допоможе частково чи повністю компенсувати витрати студентів на навчання.

В нелегкий час для всіх українців час багато сімей постраждало від російської військової агресії. Тож вони потребують допомоги.

Реальну підтримку молодим талановитим українцям сьогодні надає соціальний проєкт від компанії Scholarship. Допомога виражається у фінансових виплатах, зокрема на безкоштовне навчання.

До участі у соціальній програмі Scholarship запрошуються студенти та абітурієнти Щастинського району Луганської області.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Навчання оплачується як у приватних, так і в державних закладах.

Наразі відкрито 4 номінації:

Участь у програмі безкоштовна.

Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!

Куратор благодійних проектів Лілія Ярмоленко