Відбулась конференція «Від (де)окупації до відкритого демократичного врядування»

Дата: 28.05.2024 14:40

28 травня 2024 року начальник Станично-Луганської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області Сергій Ісаєв взяв учать у конференції «Від (де)окупації до відкритого демократичного врядування».

В рамках конференції пройшли панельні дискусії та доповіді на теми:

• Державна політика та бачення інституційного відновлення територій після деокупації;
  • Ключові позиції комплексного дослідження викликів та бачень інституційного відновлення Донецької та Луганської областей після деокупації;
  • Інституційне відновлення регіонів України після деокупації;
  • Партнерство заради відновлення: погляд влади;
  • Партнерство заради відновлення: погляд громадськості.

В ході обговорень питань на конференції виступили: заступник керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба, Державний секретар Кабінету Міністрів України, співголова Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» Олександр Ярема, перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко, голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина, Народні депутати України, начальники обласних, міських, сільських адміністрацій, голови та представники громадських організацій.

Конференція відбулась в рамках реалізації проєкту «Формування концептуальних і правових засад інституційного відновлення Донбасу» та в межах Глобального Тижня Відкритого Уряду у партнерстві із Конгресом місцевих та регіональних влад при Президентові України та Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.