Дата: 10.06.2024 17:34

Відкрито реєстрацію на Всеукраїнський тренінг для представників, які працюють у молодіжних та дитячих організаціях, з метою підвищення їх компетентностей для роботи з молоддю в умовах війни та післявоєнний період.

Дата: 24-26 червня 2024 року

Місце проведення: м. Тернопіль (в цілях безпеки, точна адреса буде повідомлена відібраним учасникам)

До участі в тренінгу запрошуються представники новостворених організацій або нові члени діючих ГО.

Витрати на проїзд, проживання та харчування забезпечуються організаторами. (Щодо відшкодування дорожніх витрат: відшкодовуються кошти за транспорт не вище рівня купе або Інтерсіті+ 2 класу).

Зареєструватися на участь у тренінгу можна до 23:59 16 червня (неділя) 2024 року за посиланням.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

Тренінг організовано Міністерством молоді та спорту України спільно з Тернопільською військовою адміністрацією за підтримки проєкту «EU4Youth: залучення та розширення можливостей молоді», що співфінансується Європейским Союзом та урядом Федеративної Республіки Німеччина